Odbojniki zewnętrzne – produkcja odbojników ze stali nierdzewnej

Odbojniki zewnętrzne – produkcja odbojników ze stali nierdzewnej

banner_top_3

 

 

 

[pierwszy_img5znak znak=”W”]szędzie tam, gdzie liczy się estetyczny efekt, polecamy nasze odbojniki ze stali nierdzewnej. Nadają się do użycia zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz, ponieważ wykonane są z najwyższej jakości materiału zabezpieczonego przed korodowaniem.

Wyglądają bardzo stylowo i doskonale komponują się z nowoczesną architekturą – w naszym asortymencie dostępne są w bardzo szerokiej gamie wariantów i dodatkowo w przystępnych cenach.

Wiele wersji !

 

Oferujemy odbojniki ze stali nierdzewnej w wielu wersjach – są one wykorzystywane głównie w obiektach handlowych, w tym do ochrony lad sklepowych i chłodniczych oraz ciągów komunikacyjnych przed szkodami wywoływanymi przez wózki sklepowe. W naszym asortymencie znajdują się odbojniki narożne, liniowe oraz słupowe w wielu rozmiarach, dlatego też mogą być one indywidualnie dopasowane do danego miejsca montażu.

 

 

Nie tylko odbojnikiimg1

Dostarczamy również inne produkty ze stali nierdzewnej, w tym balustrady, barierki nierdzewne, ogrodzenia czy stojaki na rowery. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą!